Komanda

Mūsų klubas nėra labai didelis, tačiau vienijantis vienus iš patikimiausių ir linksmiausių pilotų.

Pilotas Žydrūnas Kazlauskas

Žydrūnas Kazlauskas skraido oro balionu 30 metų. Viso priskraidęs 2000 valandų. Dalyvavo įvairiuose renginiuose įvairiose Europos valstybėse taip pat JAV, Kanadoje, Australijoje, Meksikoje, Ekvadore, Japonijoje, Taiwane, Maroke, Saudo Arabijoje, Katare, JAE, Ukrainoje ir kitose.

Labiausiai įsimintini skrydžiai: skrydžiai per alpes, skrydžiai Albuquerque, JAV ; Saga, Japonijoje; Taitung, Taiwane. Jau 20 metų organizuoja balionų renginius, Lietuvos čempionatus, 2016 organizavo pasaulio moterų čempionatą.

Pilotas Ignas Kazlauskas

Licenciją karšto oro balionui pilotuoti įgijau 2014 metais, tačiau galima sakyti, kad oreiviu tapau tik gimęs. Pasisekė gimti oreivių šeimoje, kur oro balionais skraidė senelis, tėtis, trumpam licenciją turėjo ir mama. Taigi, kaip trečios kartos oreiviui, kelias į oreivystę buvo labai natūralus ir paprastas. 
Per 10 metų teko skraidyti įvairiose varžybose ir renginiuose aplink Europą, vėliau taip pat turėjau galimybę skraidyti Jungtinėse Valstijose, Albukerkėje, didžiausiame pasaulyje karšto oro balionų renginyje, kuriame dalyvavo 700 balionų. Taip pat esu skraidęs Taivane, Saudo Arabijoje, kur dalyvavome festivalyje ir skraidėme virš senovinio Mada’in Saleh miesto. Kiekvienais metais vykstame į oro balionų festivalį Meksikoje, kuris taip pat yra nuostabi patirtis. 
Taip pat dalyvauju varžybose. 2023 metais Klaipėdoje vykusiame 31-ajame Lietuvos karšto oro balionų čempionate bendroje įskaitoje užėmiau ketvirtąją vietą. Tais pačiais metais taip pat pirmą kartą dalyvavau Pasaulio Jaunimo čempionate, kuris vyko Lenkijoje. Asmeninėje įskaitoje užėmiau 10-ąją vietą, tačiau džiugu jog iškovojome sidabrą rinktinių įskaitoje.

Pilotas Saulius Jezepčikas

Ar esi vaikystėje sapnavęs, kad kai labai labai užsimanai, gali atsiplėšti nuo žemės ir sklęsti ore. Apačioje lieka medžiai, namai, žmonės… Skrydis oro balionu ir yra apie tai. Gali pasijusti pienės pūkeliu ar voratinkliu, švelniai nešamu vėjo niekam nežinoma kryptimi. O galbūt vėjo šešėliu? Pridėk nuostabius peizažus, ramybę, nepakartojamą nesvarumo jausmą ir suprasi, kad skrydis oro balionu – tai išsipildę vaikystės sapnai.
Oro balionu skaidau Lietuvoje, Lenkijoje, Maroke nuo 2014 metų. Skrydžių patirtis: virš 250 val.

Pilotas Laurynas

Esu karšto oro baliono pilotas, turintis patirtį nuo 2021 m. kaip pilotas, bei patirtį nuo 2014 m. kaip žemės komandos narys. Viskas prasidėjo nuo to, kaip pradėjau, kaip žemės komandos narys – vairuotojas. Oreivių klubas „Audenis“ ir jo vadovas Žydrūnas Kazlauskas labai greitai įtraukė į klubo veiklą. Aktyvus dalyvavimas renginiuose ir varžybose, tiek ant žemės, tiek danguje, vis labiau traukė į šį sportą. 2021 išsilaikiau karšto oro baliono licencija. Per pastaruosius veiklos metus kartu su oreivių klubu „Audenis“ teko apsilankyti ir skristi renginiuose, kitose šalyse: Lenkijoje, Saudo Arabijoje ir net Ekvadore.

Mūsų klubo karšto oro balionai

Lietuva

LY-BDO

Birštonas

LY-AWW

Širdelė

LY-OHA

Vytautas

LY-OAE

LRT

LY-BDY

Dovanų sala

LY-OGL

Eglės sanatorija

LY-OFG

Bubas

LY_BUB

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top