Skrydis širdies formos karšto oro balionu Vilniuje

149 

Kur širdis linksta, ten ir akys krypsta!

Ar ieškote neįprastos ir romantiškos dovanos savo brangiam žmogui? O gal norite pasveikinti draugus ar šeimos narius išskirtiniu būdu? Šis skrydis tikrai paliks neišdildomą įspūdį!

Autentiškas skrydis Vilniuje palieka ilgai neužmirštamus įspūdžius. Pakilus balionu virš Vilniaus miesto, atsiveria nuostabus senamieščio vaizdas, istoriniai paminklai, šie vaizdai nepalieka abejingų, o patirti įspūdžiai išlieka ilgam. Pakilus šiek tiek aukščiau visas Vilniaus miestas matosi, kaip ant delno, o miesto šurmulys nutyla ir atrodo jog laikas sustoja.

Skrydį galite rinktis ir kituose Lietuvos miestuose ar vietovėse. Skrydžiai tokiose išskirtinėse vietovėse kaip Trakai palieka ilgai neužmirštamus įspūdžis. Trakų pilies kiemas ir beribės Galvės ežero platybės užgniaužia kvapą kiekvienam skrendančiam oro balionu. Pučiant nestipriam vėjeliui, galite grožėtis ne tik pilimi, bet ir ežere grakščiai besisupančiomis jachtomis ir užburenčia aplinkinių miškų žaluma, bei išskirtine šio regiono architektūra.

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, bei jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio liudijimas, kitos malonios staigmenos.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top